>Biz Kimiz?

Firmamız 2021 yılında kurulmuştur. Uluslararası Taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş deneyimli ekibi ile faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli şirketimizin, Bursa ve Hollanda’da ofisleri bulunmaktadır. Müşterilerimize butik lojistik hizmeti verme anlayışı ile lojistik çözümler sunmaktayız. Doğrudan müşterilerin taleplerine yönelik, esnek, hızlı ve disiplinli planlamalar yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet vermekteyiz.

Mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışla zamanında ve garantili taşıma hizmeti veriyoruz.

Türkiye – Avrupa arasında komple ve parsiyel taşımacılık servisi ile hizmet vermekteyiz. Karayolu servisinde günlük araçların uydu sistemi ile takibi, müşterilere günlük raporlanması gibi doğru zamanda doğru bilgi ile tedarik zincirinin yönetimini yapmaktayız.

Özellikle Türkiye – Avrupa Ülkeleri arasında minivan servisimiz ile, 48-72 saate kadar ekspres servis imkânı sunuyoruz. Ayrıca standart komple araçlar için de çift sürücü imkânı ile transit süreleri kısaltıyoruz.

Türkiye’den dünya üzerinde yer alan bütün limanlara; dünya üzerinde bulunan bütün limanlardan da Türkiye’de bulunan limanlara hizmet sunmaktayız. 
Özellikle Avrupa limanlarında doğrudan gümrükleme ve limandan adrese, adresten limana gerekli organizasyonların yapılması, gümrük sürecinin yönetilmesi ve planlaması.

Termin Logistics – 2023 Tüm Hakları Saklıdır – www.terminlogistics.com